AMARILLO CANIS MARINUS “MARYL”

    Ur. 08.02.2007

    Właściciel: Anna Rapp
    Hodowca: Anna Rapp/hodowla Canis Marinus
    Rodowód: PKR VIII-20125
    Rejestracja oddziałowa: 76786/I/07 Warszaw

    HD: A/A
    Elbows: 0/0
    Knees: 0/0
    PRA: wolny
    NAD: wolny

    Amarillo Canis Marinus “Maryl” – rodowód
    I pokolenie II pokolenie III pokolenie
    UFANO Zorrazo
    (Multi,Int.Champ., Zwycięzca Świata 2007)
    Alevin de el Polvorin (Int & Fin & S & Est & Lv Ch;
    EuW-03-05 LvW-04 EstW-04 FinW-04 BH TK1)
    Dali de el Polvorin
    Carabina de el Polvorin
    Zorrazo Naranja Titi del Marismeno
    Zorrazo la Vida Loca
    Zorrazo Espinosa (Int.Ch) Lucho de Valdeperales (FinJW-03) Verdi de la Galea
    Itaca del Toro Antiguo
    Zorrazo Ketchup (Fin&Est&Lv Ch FinJW-03) Lasodid de Ubrique
    Kiu de Ubrique

     

    Osiągnięcia i tytuły:

    Interchampion
    Champion Polski Weteranów
    Champion Polski
    , Litwy, Niemiec
    Młodzieżowy Chmp Polski

     

    Zobacz pozostałe dyplomy, badania i rodowód Maryla —>

     

    Zwycięzca: Bodensee, Friedrichshafen, Ortenau, Stuttgartu, Lipska, Kartlsruhe, Badenii-Wirtembergii x 2; BOB x 18; CAC x 21; CACIB x 19; NJwR x 5; NDPwR x 2; Anw. Dt. Ch. VDH x 10; Anw. Dt. Vet. VDH x 2; Najlepszy Weteran w Rasie x 5; Najpiękniejszy Weteran lok. I, III x 2; Zwycięzca Młodzieży x 6; Wybitnie obiecujące szczenię x 2; ex. 1 x 33; ex. 2 x 3; ex. 4; bdb. 1 x 3; QUALIFYING TITLE FCI Centenary World Champion of Champion Brussels, 12. XI. 2011.

    Lp. Data Wystawa Klasa Sędzia Osiągnięcia
    2015
    44. 22.11 CACIB Kielce weteranów Hannele Jokisilta ex. 1, Najlepszy Weteran w Rasie, Najpiękniejszy Weteran lok. III
    43. 21.11 Klubowa VIII  Kielce weteranów Janusz Opara ex. 1, BOB, Najlepszy Weteran w Rasie, Najpiękniejszy Weteran lok. I
    42. 15.11 CAC Karlsruhe weteranów Erwin Deutscher Najlepszy Weteran w Rasie, Anw. Dt. Vet. VDH, Zwycięzca Karlsruhe
    41. 14.11 CACIB Karlsruhe weteranów Stefan Sinko Najlepszy Weteran w Rasie, Anw. Dt. Vet. VDH, Zwycięzca Badenii-Wintembergii
    40. 26.09 CACIB Wrocław weteranów Tibor Havelka ex. 1, CAC, CACIB, BOB, Najlepszy Weteran w Rasie, Najpiękniejszy Weteran lok. III
    39. 01.03 Wystawa Championów Leszno championów Lisbeth Mach ex. 1, CAC, BOB.
    2013
    38. 25.08 GERMAN WINNER SHOW championów ex. 1, CAC, CACIB, Anw. Dt. Ch. VDH
    37. 24.08 CACIB Lipsk championów Blaz Kavcic ex. 1, CAC, CACIB, Anw. Dt. Ch. VDH, Zwycięzca Lipska
    36. 13.07 CACIB Warszawa championów Maria Ceccarelli ex. 1, CAC, CACIB, BOB
    2012
    35. 12.02 CACIB Rzeszów otwarta Julia Ovsyannikova ex. 1, CAC, CACIB, BOB
    2011
    34. 21.08 CACIB Lipsk otwarta Korozs Andras ex. 1, CAC, CACIB, Anw. Dt. Ch. VDH
    33. 20.08 CAC Lipsk otwarta Miroslav Zidar ex. 1, CAC, BOB, Anw. Dt. Ch. VDH
    32. 17.07 CACIB Warszawa otwarta Małgorzata Lorenc ex. 1, CAC, CACIB
    2010
    31. 24.10 CAC Stuttgart championów Hassi Assenmacher-Feye ex.1, CAC, Anw. Dt. Ch. VDH
    30. 23.10 CACIB Stuttgart championów Hans Muller ex. 1, CACIB, CAC, Anw. Dt. Ch. VDH, Zwycięzca Badenii-Wirtembergii
    29. 25.09 CACIB Wrocław championów ex. 1, CACIB, BOB
    28. 25.08 CACIB Białystok championów ex. 1, CACIB, BOB
    27. 07.08 CACIB Drezno championów ex. 1, CACIB, BOB
    26. 06.08 CACIB Druskienniki championów ex. 1, CAC, CACIB
    25. 18.07 CACIB Gdynia championów Krystyna Sajnóg ex. 2 CACIB, BOB
    24. 15.05 Klubowa VIII Częstochowa championów Małgorzata Wierjmiejczyk ex. 2
    23. 10-11.04 CACIB Drezno championów Wilfried Peper ex. 1, CACIB, BOB
    22. 27.03 CACIB Katowice championów Aleksander Skrzyński ex. 1, CAC, CACIB, BOB
    2009
    21. 15.11 CACIB Friedrichshafen championów Josef Pohling ex.1, CAC, BOB, Anw, Dt. Ch. VDH, Zwycięzca Friedrichshafen
    20. 14.11 CACIB Friedrichshafen championów Stuifbergen-Hoetjes ex. 1, CAC, CACIB, BOB, Anw. Dt. Ch. VDH, Zwycięzca Bodensee
    19. 08-11.10 Bratysława World Dog Show championów Rui Oliveira ex. 4
    18. 14.03 CACIB Offenburg championów Elisabeth Clerc ex. 1, CAC, CACIB, Anw. Dt. Ch. VDH, Zwycięzca Ortenau
    17. 01.03 Wystawa Championów Leszno championów Jaromir Dostal ex. 1, CAC
    16. 07.02 CACIB Rzeszów pośrednia Csaba Zsolt Lakodi ex. 1, CAC, CACIB
    2008
    15. 09.11 CACIB Stuttgart pośrednia Wilfried Pepper ex.1, Anw. Dt. Ch. VDH, CAC, Zwycięzca Stuttgart
    14. 08.11 CACIB Stuttgart pośrednia Elisabeth Clerc bdb. 1
    13. 24.08 Klubowa Psów Myśliwskich, Piotrków Trybunalski pośrednia Paweł Szemraj ex. 1, NDPwR, CAC
    12. 11-13.07 CACIB Warszawa pośrednia Peter Beyersdorf bdb. 1
    11. 28-29.06 CACIB Kraków pośrednia Petr Rehanek ex. 1, NDPwR, CAC, CACIB
    10. 22.06 CAC Marijampole młodzieży K. Butrimova ex. 1, Zwycięzca Młodzieży
    9. 26-27.04 CACIB Opole młodzieży Krystyna Opara ex. 1, Zwycięzca Młodzieży, NJwR, BOB
    8. 19.04 Klubowa VIII Częstochowa młodzieży Eva Rautala ex. 1, Zwycięzca Młodzieży, NJwR
    7. 16.03 CACIB Wilno młodzieży ex. 2
    6. 15.03 CACIB Wilno młodzieży L. H. Wilberg bdb. 1
    5. 9-10.02 CACIB Rzeszów młodzieży Andrzej Kazimierski ex. 1, Zwycięzca Młodzieży, NJwR, BOB
    2007
    4. 16.12 CACIB Wilno młodzieży Rui Oliveira ex. 1, BOB, Zwycięzca Młodzieży, NJwR
    3. 15.12 CACIB Wilno młodzieży  Andre Babianskiene ex. 1, BOB, Zwycięzca Młodzieży, NJwR
    2. 09.09 Klubowa VIII Warszawa szczeniąt Zygmunt Jakubowski Wybitnie obiecujące szczenię
    1. 25-26.08 CACIB Białystok szczeniąt M. Wieremieńczyk-Wierzchowska Wybitnie obiecujące szczenię
    Lp. Data Wystawa Klasa Sędzia Osiągnięcia